Menu
Kommende kampe
Marts 2024
5.
tirsdag
19.45
Køge BK (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 5
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Ishøj IF
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5.
tirsdag
20.30
Ishøj IF
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Borghaven IF
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
9.
lørdag
09.45
BK Friheden
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 • Pulje 8
Avedøre Stadion Kunstgræs
Ishøj IF
Avedøre Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
10.00
Ishøj IF
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Hellas
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
9.
lørdag
10.00
Herstedøster IC
HHT
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 4
Albertslund Stadion Kunstgræs
Ishøj IF
Albertslund Stadion Kunstgræs
9.
lørdag
10.15
BSF
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Ishøj IF
Ballerup Idrætspark
9.
lørdag
12.00
Køge Nord FC (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Rishøj Stadion Kunst
Ishøj IF (3)
Rishøj Stadion Kunst
9.
lørdag
13.00
Ishøj IF
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2023/24 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Vanløse
Ishøj Idrætscenter
9.
lørdag
13.00
Ishøj IF
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge Øst • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
FB
Ishøj Idrætscenter
10.
søndag
10.00
Ishøj IF
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Vallensbæk IF
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10.
søndag
10.40
Måløv BK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Ishøj IF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
10.40
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Rebæk IF (2)
Tune Hallen
10.
søndag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
BK Friheden
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10.
søndag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
TFC Odsherred
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10.
søndag
11.10
Måløv BK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Ishøj IF (2)
Tune Hallen
10.
søndag
11.20
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
BSF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
11.40
Rebæk IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Ishøj IF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
11.50
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Ringsted IF (2)
Tune Hallen
10.
søndag
12.00
Ishøj IF
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10.
søndag
12.00
Taastrup FC
-
Kvinder
U11
VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 • Pulje 3
NyBolig Park - Kunstgræs
Ishøj IF
NyBolig Park - Kunstgræs
10.
søndag
12.10
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 1
Tune Hallen
Ringsted IF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
12.30
IF Frem Bjæverskov (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Ishøj IF (2)
Tune Hallen
10.
søndag
12.40
Ishøj IF
-
Herrer
U8
U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Tune IF
Tune Hallen
10.
søndag
13.00
Copenhagen Celtic
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Ishøj IF
Valby Idrætspark
10.
søndag
13.10
Hareskov IF (2)
-
Herrer
U8
U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Ishøj IF
Tune Hallen
10.
søndag
14.10
Gladsaxe-Hero BK (3)
-
Herrer
U8
U8 dr (16) ½ banestævne Tune 10/3 Medaljestævne • Pulje 2
Tune Hallen
Ishøj IF
Tune Hallen
11.
mandag
20.30
Ishøj IF
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 1 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
BK Friheden
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
13.
onsdag
18.00
Brøndby Strand IK
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 • Pulje 3
Langbjergskolen
Ishøj IF
Langbjergskolen
13.
onsdag
20.30
Ishøj IF
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 • Pulje 5
Ishøj Idrætscenter
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ishøj Idrætscenter
Luk