Menu
Kommende kampe
Januar 2022
29.
lørdag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
KB
Ishøj Idrætscenter
29.
lørdag
11.30
SIF Oldboys/Girls
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 • Pulje 2
Top Danmark Hallen, kunstgræs
Ishøj IF (2)
Top Danmark Hallen, kunstgræs
29.
lørdag
13.00
Ishøj IF
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
FC Culpa
Ishøj Idrætscenter
29.
lørdag
13.30
BK Vest, Rødovre
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
Ishøj IF
Espelunden Kunstgræs
29.
lørdag
15.00
Fløng-Hedehusene Fodbold
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 • Pulje 2
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
Ishøj IF (1)
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
30.
søndag
09.00
B. 1973, Herlev (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Ishøj IF (2)
Gundsølillehallen
30.
søndag
09.24
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 1
Gundsølillehallen
B. 1973, Herlev (3)
Gundsølillehallen
30.
søndag
09.36
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Brøndbyernes IF (1)
Gundsølillehallen
30.
søndag
09.48
Taastrup FC
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Ishøj IF (2)
Gundsølillehallen
30.
søndag
10.00
Jægersborg BK 2
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 3
Mangler arrangør
Ishøj IF
Mangler arrangør
30.
søndag
10.00
B. 1973, Herlev (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Ishøj IF (1)
Gundsølillehallen
30.
søndag
10.24
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Brøndbyernes IF (2)
Gundsølillehallen
30.
søndag
10.36
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Brøndbyernes IF (3)
Gundsølillehallen
30.
søndag
10.48
Greve Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (16) ½ banestævne Gundsølille 30/1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Ishøj IF (1)
Gundsølillehallen
30.
søndag
10.50
KFUM 2
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 3
Mangler arrangør
Ishøj IF
Mangler arrangør
30.
søndag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Hvidovre IF 3
Ishøj Idrætscenter
30.
søndag
11.00
FC Lejre (1)
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 4
Osted Stadion, kunst
Ishøj IF
Osted Stadion, kunst
30.
søndag
11.10
HB 3
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 • Pulje 3
Mangler arrangør
Ishøj IF
Mangler arrangør
30.
søndag
12.00
KB
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 5
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Ishøj IF
Kunst, KB, P. Bangs Vej
30.
søndag
12.40
Ishøj IF
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål mellemrunde • Pulje 6 B
Fløng Hallen
Hvalsø IF (1)
Fløng Hallen
30.
søndag
12.50
Terslev G&IF
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål mellemrunde • Pulje 6 B
Fløng Hallen
Ishøj IF
Fløng Hallen
30.
søndag
13.30
Hvalsø IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål mellemrunde • Pulje 6 B
Fløng Hallen
Ishøj IF
Fløng Hallen
30.
søndag
13.50
Ishøj IF
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål mellemrunde • Pulje 6 B
Fløng Hallen
Terslev G&IF
Fløng Hallen
Februar 2022
4.
fredag
20.00
Ishøj IF (2)
-
Herrer
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
Fløng-Hedehusene Fodbold
Ishøj Idrætscenter