Menu
Kommende kampe
Juni 2024
14.
fredag
19.00
Ishøj IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
Ringsted IF
Ishøj Idrætscenter
15.
lørdag
10.00
Køge Nord FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 2
Rishøj Stadion
Ishøj IF
Rishøj Stadion
15.
lørdag
10.00
Ishøj IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår • Pulje 4
Ishøj Idrætscenter
BK Friheden
Ishøj Idrætscenter
15.
lørdag
10.00
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Ishøj IF (3)
Osted Stadion
15.
lørdag
10.00
Hvalsø IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 21
Osted Stadion
Ishøj IF (2)
Osted Stadion
15.
lørdag
10.00
Kværkeby IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 4
Greve Idræts Center
Ishøj IF (2)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.00
Kværkeby IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Greve Idræts Center
Ishøj IF (1)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.00
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 10
Greve Idræts Center
Borup IF Fodbold
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.25
FC Lejre (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Ishøj IF (1)
Osted Stadion
15.
lørdag
10.25
Ishøj IF (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Hvalsø IF (1)
Osted Stadion
15.
lørdag
10.25
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 21
Osted Stadion
FC Lejre (2)
Osted Stadion
15.
lørdag
10.40
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 4
Greve Idræts Center
Greve Fodbold (2)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.40
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Greve Idræts Center
BK Friheden (1)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.40
Hvalsø IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 10
Greve Idræts Center
Ishøj IF (1)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
10.50
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Hvalsø IF (1)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.00
SBV 09
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår • Pulje 3
VBA Park
Ishøj IF
VBA Park
15.
lørdag
11.00
BK Friheden (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 4
Greve Idræts Center
Ishøj IF (2)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
11.00
Benløse IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Greve Idræts Center
Ishøj IF (1)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
11.00
Hvalsø IF (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 10
Greve Idræts Center
Ishøj IF (1)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
11.15
FC Lejre (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Ishøj IF (3)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.15
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Ishøj IF (1)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.15
FC Lejre (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 21
Osted Stadion
Ishøj IF (2)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.40
Ishøj IF (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 20
Osted Stadion
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.40
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne • Pulje 21
Osted Stadion
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Osted Stadion
15.
lørdag
11.40
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 10
Greve Idræts Center
Karlslunde IF (2)
Greve Idræts Center
15.
lørdag
13.30
Ishøj IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (05-06) Forår • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Snekkersten IF
Ishøj Idrætscenter
15.
lørdag
14.00
Ishøj IF
-
Herrer
Senior
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Avarta
Ishøj Idrætscenter
16.
søndag
10.00
Bagsværd BK (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
Ishøj IF
Vallensbæk Idrætscenter
16.
søndag
10.20
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 4
Måløv Idrætspark
B. 1973, Herlev (2)
Måløv Idrætspark
16.
søndag
10.25
Ishøj IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 19
Greve Idræts Center
Greve Fodbold (4)
Greve Idræts Center
16.
søndag
10.25
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
Vallensbæk IF (2)
Vallensbæk Idrætscenter
16.
søndag
10.50
Ishøj IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 19
Greve Idræts Center
Hareskov IF (3)
Greve Idræts Center
16.
søndag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Ishøj Idrætscenter
16.
søndag
11.00
Måløv BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 4
Måløv Idrætspark
Ishøj IF
Måløv Idrætspark
16.
søndag
11.15
BK Friheden (3)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 19
Greve Idræts Center
Ishøj IF
Greve Idræts Center
16.
søndag
11.15
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
Ishøj IF
Vallensbæk Idrætscenter
16.
søndag
11.20
B. 1973, Herlev (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 4
Måløv Idrætspark
Ishøj IF
Måløv Idrætspark
16.
søndag
11.30
Ishøj IF (2)
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår • Pulje 4
Ishøj Idrætscenter
Hundige BK
Ishøj Idrætscenter
16.
søndag
11.40
Vallensbæk IF (3)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 19
Greve Idræts Center
Ishøj IF
Greve Idræts Center
16.
søndag
11.40
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 7
Vallensbæk Idrætscenter
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk Idrætscenter
16.
søndag
12.00
Greve Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4B - Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Ishøj IF
Greve Idræts Center
16.
søndag
12.00
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne • Pulje 4
Måløv Idrætspark
BFC Lundegården
Måløv Idrætspark
17.
mandag
11.00
Ølstykke FC (4)
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Ishøj IF (2)
Ølstykke Stadion
17.
mandag
18.30
Hareskov IF/Værløse BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 2
Birkevang
Ishøj IF
Birkevang
17.
mandag
19.30
Bagsværd BK
-
Kvinder
Senior
Træningskamp Kvinde Serie 2 • Pulje 1
Bagsværd Stadion
Ishøj IF (2)
Bagsværd Stadion
Luk