Menu
Kommende kampe
August 2022
17.
onsdag
18.30
Brøndby Strand IK
UDS
Herrer
Senior
8-Herresenior Mester - Efterår • Pulje 2
Langbjergskolen
Ishøj IF
Langbjergskolen
17.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Ishøj IF
Strøbyhallen
17.
onsdag
19.00
KB 92, Karlslunde
-
Herrer
M+32
8-M+32 2 - Efterår • Pulje 3
Hundige Boldfælled
Ishøj IF
Hundige Boldfælled
17.
onsdag
20.15
Solrød FC
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
Ishøj IF
Solrød Idrætscenter
19.
fredag
19.00
Ishøj IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 4
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
RU
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
20.
lørdag
10.00
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 10
Svogerslev Idrætspark
FHF (2)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
10.00
Ishøj IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 2
Trælleruphallen
FC Lejre
Trælleruphallen
20.
lørdag
10.00
Køge BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Ishøj IF
Ishøj Idrætscenter
20.
lørdag
10.20
FHF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 11
Svogerslev Idrætspark
Ishøj IF (1)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
10.20
BK Friheden
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 2
Trælleruphallen
Ishøj IF
Trælleruphallen
20.
lørdag
10.40
FC Lejre (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 10
Svogerslev Idrætspark
Ishøj IF (2)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
10.40
Ishøj IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Bjæverskov IF "Frem"
Ishøj Idrætscenter
20.
lørdag
10.45
Tune IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Tune Stadion
Ishøj IF
Tune Stadion
20.
lørdag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Næstved I.F.
Ishøj Idrætscenter
20.
lørdag
11.00
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 10
Svogerslev Idrætspark
Ishøj IF (2)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 2
Trælleruphallen
T.G. 80 IF
Trælleruphallen
20.
lørdag
11.20
Herfølge BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Ishøj IF
Ishøj Idrætscenter
20.
lørdag
11.30
Albertslund IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 2
Albertslund Stadion
Ishøj IF
Albertslund Stadion
20.
lørdag
11.40
Ishøj IF (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 10
Svogerslev Idrætspark
Svogerslev BK (2)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
11.40
FC Lejre (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 11
Svogerslev Idrætspark
Ishøj IF (1)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
11.40
Nykøbing IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 2
Trælleruphallen
Ishøj IF
Trælleruphallen
20.
lørdag
12.00
Taastrup FC (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august • Pulje 11
Svogerslev Idrætspark
Ishøj IF (1)
Svogerslev Idrætspark
20.
lørdag
12.00
Ishøj IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august • Pulje 3
Ishøj Idrætscenter
Køge BK (1)
Ishøj Idrætscenter
21.
søndag
10.00
Greve Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Ishøj IF
Greve Idræts Center
21.
søndag
10.00
Vallensbæk IF (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Ishøj IF
Havdrup Idrætscenter
21.
søndag
10.20
Humlebæk BK (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august • Pulje 2
Birkerød Stadion
Ishøj IF
Birkerød Stadion
21.
søndag
10.40
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Vallensbæk IF (2)
Havdrup Idrætscenter
21.
søndag
10.45
Ishøj IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 5
Ishøj Idrætscenter
KFUM BK, Roskilde
Ishøj Idrætscenter
21.
søndag
11.00
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august • Pulje 2
Birkerød Stadion
FC Rudersdal
Birkerød Stadion
21.
søndag
11.20
Havdrup GI
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Ishøj IF
Havdrup Idrætscenter
21.
søndag
11.40
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august • Pulje 2
Birkerød Stadion
Ishøj IF
Birkerød Stadion
21.
søndag
12.00
Ishøj IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter
Raklev GI
Ishøj Idrætscenter
21.
søndag
12.00
Ishøj IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august • Pulje 6
Havdrup Idrætscenter
Brøndbyernes IF
Havdrup Idrætscenter
21.
søndag
12.20
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august • Pulje 2
Birkerød Stadion
Ishøj IF
Birkerød Stadion
21.
søndag
13.00
Brøndbyernes IF (2)
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
Ishøj IF
Brøndby Stadion
21.
søndag
14.00
Young Boys FD
-
Herrer
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 • Pulje 1
JYSK Park (kunstgræs)
Ishøj IF
JYSK Park (kunstgræs)
22.
mandag
18.30
Taastrup FC
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 4
NyBolig Park
Ishøj IF
NyBolig Park
22.
mandag
19.00
Ishøj IF
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Lellinge IF
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
23.
tirsdag
18.30
Ishøj IF (M)
-
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
Brønshøj BK (Liga 3)
Ishøj Idrætscenter
24.
onsdag
18.30
Ishøj IF (3)
-
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 • P1
Ishøj Idrætscenter
B 1903 (M)
Ishøj Idrætscenter
24.
onsdag
18.45
Sengeløse GI (S4)
-
Herrer
Senior
Seriepokalen 22/23 • Pulje 1
Sengeløse Idrætsanlæg
Ishøj IF (S3)
Sengeløse Idrætsanlæg
24.
onsdag
19.00
Ishøj IF
-
Herrer
M+32
8-M+32 1 - Efterår • Pulje 2
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Taastrup FC
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs